Expres speciál

 • Black Starr
 • Sunday Night Cream
 • Star Mix
 • Saturday Night Fever
 • Saturday Night Fever
 • Rezonátor
 • Reggae
 • Edge
 • Facebook
 • Co hrálo

Právě se hraje

Playlist Expresradia

Poslouchejte nás online:

 • Kvalita 32 Kbps
 • Kvalita 64 Kbps
 • Kvalita 128 Kbps

Top***

Akce: Kulový blesk

kulový
vydáno 15.9.2014 v 9:26

Expresradio se stěhuje do nových prostor, které najdete v budově Amazon Court Rohanské nábřeží 661/5 na Praze 8.... celý článek

Hvězdy Open Air Festivalu 2012

Mando Diao, hosté Open Air Festivalu 2012Už víte, kam vyrazíte v srpnu? My pro vás máme lupeny na OAF!

Open Air Festival (9. – 11. 8. 2012) přichází opět s pestrou hudební paletou, díky které vaše kroky v srpnu nemohou vést nikam jinam než na letiště v Panenském Týnci.

Pokud chcete lupeny grátis není problém! Poslouchejte celý týden Expresradio a máte je mít.

Jako hlavní hvězda vystoupí legenda taneční hudby Fatboy Slim. Kytarové sekci bude vévodit písničkářka Amy Macdonald a kapela Mando Diao, alternativní švédská pětice inspirovaná hudbou 60. a 70. let. Elektronického headlinera doplní Gorillaz Sound System, audio-vizuální projekt a jediná příležitost, jak si užít hudbu Gorillaz živě s obří animací, Bloody Beetroots, italské elektro-punkové duo v černých maskách nebo Booka Shade. Fanouškům hip-hopu udělají radost pro změnu mladíci Rizzle Kicks. Hudbu všech žánrů obstarají i přední kapely české a slovenské scény.

„Snažíme se přivážet ze zahraničí interprety, na které dosud fanoušci čekali marně, nebo kteří se u nás dlouho neobjevili. Vyslyšeli jsme četná přání fanoušků a oslovili Fatboye Slima. Je skvělé, že po Faithless a The Chemical Brothers se mohou fanoušci těšit na další velkolepou párty spolu s Gorillaz Sound System a Bloody Beetroots DJ Set,“ říká Milena Palečková (dramaturgyně festivalu).

Fatboy Slim si po nesčetných zahraničních show pro statisíce fanoušků odbude své premiérové festivalové vystoupení v Česku. Muzikant a producent hudby, která kombinuje elektroniku, big beat, breakbeat a hip hop, obdržel během své více než dvacetileté kariéry mnoho cen MTV i ocenění za celoživotní přínos. Není se čemu divit
– rytmus skladeb The Rockefeller Skank nebo Right Here, Right Now rozeznívá kluby a rozechvívá radiové antény po celém světě.

Elektronickou složku Open Air Festivalu vyváží kytarová scéna a na ní Amy Macdonald. Se svým zvonivým, úderným hlasem, směsí popu, folku a indie rocku a hity jako This Is The Life nebo Mr. Rock And Roll vystoupí před českým publikem úplně poprvé. „Amy Macdonald, která právě vydala novou desku, je jednou z nejhranějších interpretek v českém éteru a doplňuje tak multižánrovost našeho festivalu,“ říká Michal Lukeš (pořadatel festivalu).

Kromě zahraničních hostů Open Air Festival samozřejmě nabídne i hvězdy české hudební scény. Žádaní vtipálci Nightwork, stálice českého pop-rocku Support Lesbiens, „Andělská“ kapela roku Mandrage, svérázný Xindl X a mnoho dalších hudebníků se představí na několika festivalových pódiích. Další z hostů - 100°C, Lety Mimo a NiceLand - společně právě koncertují v rámci Open Air Festival Tour 2012 po českých městech, která vyvrcholí právě v Panenském Týnci.

Open Air Festival neláká pouze na koncerty, ale i na divadelní zážitky. V šapitó se představí EKG, literárně hudební kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, Emil Hakl se svým autorským čtením a živá vystoupení televizní show Na Stojáka! Návštěvníci se můžou těšit na oblíbené „stojáky“ Karla Hynka, Lukáše Pavláska a Daniela Čecha. Mimo pódia klade OAF velký důraz na doprovodnou sekci. Pro celou rodinu je připravena spousta akcí včetně sportovních a adrenalinových aktivit, workshopů nebo atrakcí pro děti. Do festivalu se zapojí také neziskové organizace.

Vstupenky si můžete zakoupit v prodejní síti Ticketpro, a to za 1100 Kč normální a 1860 Kč VIP. Tyto ceny platí až do konce dubna. Nezapomeňte však na akci 1+1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu, kde jeden vstup vyjde v přepočtu na 550 Kč a VIP na 930 Kč! Více informací najdete na www.o2extra.cz/klub. Již nyní probíhá také předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi do 12 let. Cena ubytovací vstupenky vč. parkovného je 500 Kč. Kapacita je ale omezená, proto se vyplatí si s jejím nákupem pospíšit.

Jestli chcete ušetřit peníze na pár drinků a nemuset se strachovat o svou hotovost na místě, společnost MasterCard pro vás připravila skutečnou vychytávku. Nálepka PayPass Sticker, kterou nalepíte na mobil či peněženku funguje jako bezkontaktní platební karta a pohodlný způsob placení během několika vteřin pouhým přiložením ke čtečce. Slouží nejen k placení na barech, ale i ke vstupu do Fan Zone plné zábavných technologických vychytávek. All inclusive balíček, který si můžete koupit na webu www.openairfestival.cz, vám navíc kromě nálepky zajistí i vstup do areálu, parkování a ubytování. Během června až srpna bude balíček v hodnotě 2500 Kč stát postupně 1500, 1700 a 2000 Kč. Za své peníze dostanete jeden čárový kód na všechno, a nemusíte se tak starat o několik druhů vstupenek nebo čipů. Ušetříte navíc nejen peníze, ale i čas, jelikož s PayPassem můžete využívat přednostní fronty na barech. Všechno jednoduše, prakticky a bezpečně. Platit na zelené louce pomocí malé nálepky a užívat si drinky zdarma – nezní to parádně?

Hlavním mediálním partnerem festivalu je MF Dnes.

Více informací najdete na festivalovém webu www.openairfestival.cz

Live ze studia

Klikni pro plnou velikost

Webkamera Expresradio


Napište nám


Zbývá 1000 znaků.